Transport i spedycja – Axa z siedzibą w Warszawie

Profesjonalne usługi transportowe

 

Na rynku istniejemy od 1991 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług transportowych i spedycji. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, jednak wykonujemy usługi w całej Polsce. Da najważniejszych miast należą: Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk czy Kraków.

Właściciel firmy AXA Anna Szczepańska

 

Transport samochodowy

Jesteśmy firmą inwestującą w rozwój. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować pewne schematy działań, co w połączeniu z nowoczesnym i elastycznym spojrzeniem na świat sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym. Profesjonalizm, skrupulatność i dbałość o terminy – te wartości najtrafniej definiują specyfikę naszego działania. Wiemy, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług transportowych i spedycyjnych wpływa na satysfakcję Klienta, co w kolejnym etapie owocuje najlepszą reklamą – szeptaną. Liczne rekomendacje kontrahentów to dla nas wymierna, namacalna ocena jakości naszej pracy. Odbiorcami naszych usług transportowych są głównie przedsiębiorstwa – małe, średnie i duże.

Od chwili rozpoczęcia działalności stawiamy na doświadczoną kadrę, nowoczesne narzędzia informatyczne i różnorodny tabor samochodowy, zaś strategię działania opieramy na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Potrafimy wczuć się w oczekiwania naszych Klientów, precyzyjnie i wnikliwie zdefiniować ich życzenia i potrzeby w obszarze usług transportowych i spedycji pod względem ekonomii, terminowości, rzetelności oraz budżetu.

Gwarantujemy najwyższą jakość w zakresie usług transportowych i spedycji. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, konsekwentnie wdrażamy nowe rozwiązania i poszerzamy zakres oferty.

 

Nasze atuty:

  • transport samochodowy świadczymy w oparciu o Konwencję CMR,
  • wszystkie pojazdy wyposażone są w telefony komórkowe oraz system monitorowania satelitarnego GPS, który umożliwia nam stałą kontrolę pozycji pojazdów i przewożonych nimi ładunków,
  • cały tabor firmy AXA to samochody ciężarowe, które posiadają certyfikaty EURO 5, /zgodność z europejskimi normami emisji spalin/,
  • stale rozwijamy transport samochodowy – unowocześniamy i rozbudowujemy flotę,
  • posiadamy ubezpieczenie OCP transportowanego towaru do wartości 300000 EUR oraz ubezpieczenie OCS,
  • jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce (ZMPD),
  • posiadamy karnety TIR oraz T-2 (Wspólna Procedura Tranzytowa). Zapewnia to bezproblemowy transport samochodowy towarów do wewnętrznych Urzędów Celnych zarówno w kraju, jak i za granicą bez konieczności składania przez naszych Klientów stosownych zabezpieczeń,
  • możemy zagwarantować miłą i fachową obsługę, konkurencyjne ceny, a przede wszystkim niezawodność w obszarze transportu i spedycji Warszawa.

 

Obecnie współpracujemy z licznymi zleceniodawcami krajowymi i z zagranicy, co pozwala nam na świadczenie między innymi transportu Niemcy, transportu Anglia, transportu Austria, transportu Holandia, transportu Ukraina.

 

 

Transport i spedycja Warszawa – Usługi transportowe Warszawa – Transport samochodowy Warszawa – Spedycja Warszawa